Kuchnia Andrzeja

Wpis

niedziela, 19 marca 2017

Koparko-ładowarka - Łódź, Zgierz ktoś poleci?

Dzisiaj post trochę z innej beczki - nie będzie żadnego, nowego przepisu na nic smakowitego. Nie będzie też to post o niczym związanym z kulinariami. Otóż przygotowuje się do wiosennych porządków w ogródku i będę potrzebował porobić trochę wykopów. Wykopów dosyć dużych, więc będę potrzebował kogoś zatrudnić - będzie mi potrzebna koparko-ładowarka w okolicach Łodzi. Ktoś potrafi mi pomóc i polecić jakiegoś porządnego fachowca, który wykona sumiennie swoją robotę i przede wszystkim nie puści mnie z torbami :-) Jeśli macie jakieś info to piszcie śmiało, będę wdzięczny. Póki co zrobiłem mały research w Google i na hasło Koparko-ładowarka Łódź wyskoczyła mi widoczna strona. Istnieje wiele firm, które świadczą takie usługi, ale trudno określić czy są one godne zaufania, bo nawet jeśli znajdziemy jakieś opinie na ich temat, to nigdy nie mamy pewności, że te opinie nie są pisane przez jakiś znajomych albo nawet przez samych zainteresowanych lub ich pracowników. Tak więc czekam, aż ktoś poleci mi człowiek z koparką ;)

A już niedługo zamierzam wrzucić jakiś przepis, który będzie musiał Wam koniecznie przypaść do gustu! Tylko zastanawiam się czy ma to być coś na słodko, a może jakieś danie obiadowe typu zupa, spaghetti, kurczak w jakieś orientalnej kuchni et cetera et cetera. Także czekajcie i śledźcie uważnie moja bloga!!!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
alehistoria
Czas publikacji:
niedziela, 19 marca 2017 02:56

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • kasiamiksa napisał(a) komentarz datowany na 2017/04/04 11:21:51:

    Witam jesli dalej szuka pan operatora z koparka to moj maż jest godny polecenia nie dla tego ze jest moim mezem ale ludzie go chwala .. Jego numer to 537585004 ...

Dodaj komentarz