Kuchnia Andrzeja

Wpis

wtorek, 05 grudnia 2017

Poduszki Tri Core, Coop Home Goods i inne

Ogólnie o poduszkach

Bogactwo dostępności produktów jest czasem uciążliwe. Mając do wyboru ofertę kilkudziesięciu firm, nie lada wyzwaniem jest wybranie tej najlepszej. Często nie jest to w ogóle możliwe - jeden produkt może sprawować się najlepiej w takich warunkach, inny w odmiennych. To samo dotyczy poduszek, które mają różne kształty, materiały z których są wykonane, a także przeznaczenie. Istnieją takie, które idealnie sprawdzają się dla kobiet w ciąży, ale są też takie dla śpiących na plecach, brzuchu czy boku.

Jedną z rzeczy do rozważenia przy wyborze poduszki do kupna jest jej materiał.Istnieje wiele różnych rodzajów materiałów, które są używane do wypychania poduszek i wszystkie są na swój sposób specyficzne. Niektóre są wygodniejsze, a niektóre zapewniają odpowiedniejsze aspekty zdrowotne - lepiej wspomagają kręgosłup. To co wybierzesz zależy od Ciebie i twoich osobistych preferencji lub wymagań, które określałyby materiał, na który się skusisz.

Poduszka Coop Home Goods

Jako przykład innowacyjnej poduszki podam poduszkę z rozdrobnioną pianką firmy Coop Home Goods. Ta poduszka ma wiele pożytecznych cech dla osób śpiących na brzuchu. Wewnętrzna komora tej poduszki jest wypełniona rozdrobnioną pianką. Rozdrobniona pianka umożliwia odpowiednie formowanie poduszki i dopasowywanie się do kształtu ciała śpiącego.

Poduszka Tricore

Druga poduszka Tricore ma konstrukcje trapezową dla lepszego wsparcia głowy. Zewnętrzna powłoka poduszki wykonana jest z bawełny. Możesz wybrać jedną z dwóch twardości.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
alehistoria
Czas publikacji:
wtorek, 05 grudnia 2017 23:50

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość Zuzia napisał(a) z 95.160.190.* komentarz datowany na 2018/12/29 13:58:24:

    nigdy nie miałam nawet okazji, aby poznać tą poduszkę. Ja teraz mam u siebie poduszki profilowane senpo.pl/poduszki/poduszki-profilowane dzięki którym mój sen jest bardzo głęboki. Wstaję w pełni wypoczęta i tego właśnie mi brakowało.

Dodaj komentarz