Kuchnia Andrzeja

Wpisy

 • wtorek, 05 grudnia 2017
  • Poduszki Tri Core, Coop Home Goods i inne

   Ogólnie o poduszkach

   Bogactwo dostępności produktów jest czasem uciążliwe. Mając do wyboru ofertę kilkudziesięciu firm, nie lada wyzwaniem jest wybranie tej najlepszej. Często nie jest to w ogóle możliwe - jeden produkt może sprawować się najlepiej w takich warunkach, inny w odmiennych. To samo dotyczy poduszek, które mają różne kształty, materiały z których są wykonane, a także przeznaczenie. Istnieją takie, które idealnie sprawdzają się dla kobiet w ciąży, ale są też takie dla śpiących na plecach, brzuchu czy boku.

   Jedną z rzeczy do rozważenia przy wyborze poduszki do kupna jest jej materiał.Istnieje wiele różnych rodzajów materiałów, które są używane do wypychania poduszek i wszystkie są na swój sposób specyficzne. Niektóre są wygodniejsze, a niektóre zapewniają odpowiedniejsze aspekty zdrowotne - lepiej wspomagają kręgosłup. To co wybierzesz zależy od Ciebie i twoich osobistych preferencji lub wymagań, które określałyby materiał, na który się skusisz.

   Poduszka Coop Home Goods

   Jako przykład innowacyjnej poduszki podam poduszkę z rozdrobnioną pianką firmy Coop Home Goods. Ta poduszka ma wiele pożytecznych cech dla osób śpiących na brzuchu. Wewnętrzna komora tej poduszki jest wypełniona rozdrobnioną pianką. Rozdrobniona pianka umożliwia odpowiednie formowanie poduszki i dopasowywanie się do kształtu ciała śpiącego.

   Poduszka Tricore

   Druga poduszka Tricore ma konstrukcje trapezową dla lepszego wsparcia głowy. Zewnętrzna powłoka poduszki wykonana jest z bawełny. Możesz wybrać jedną z dwóch twardości.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Poduszki Tri Core, Coop Home Goods i inne”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   alehistoria
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 grudnia 2017 23:50